NAŠ TIM





NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Zamjenik direktorice
M +385 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban Kotarski

Voditeljica odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Romana Kerep

Voditeljica Poslovno tehnološkog inkubatora i voditeljica ureda WBAF Hrvatska
M +385 99 546 3900
romana@poduzetnickicentar-kzz.hr

Maja Blažičko

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 99 269 3130
maja@poduzetnickicentar-kzz.hr

Draženka Vrančić

Suradnica za turizam
M +385 91 604 3124
drazenka@poduzetnickicentar-kzz.hr

Edo Zajec

Administrativna podrška Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 99 494 2696
inkubator@poduzetnickicentar-kzz.hr

Silvija Konjić

Suradnica za poduzetništvo
M +385 99 589 5329
silvija@poduzetnickicentar-kzz.hr

Melita Golub

Voditeljica ureda
M +385 99 494 2695
melita@poduzetnickicentar-kzz.hr

Suzana Svažić

Administrativna voditeljica ureda
M +385 99 534 9819
suzana@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ana Čehulić

Administrativna voditeljica ureda
M +385 99 583 5353
ana@poduzetnickicentar-kzz.hr

Žana Knežević

Suradnica za ruralni razvoj i turizam
M +385 99 583 5354
zana@poduzetnickicentar-kzz.hr