NOVOSTI

7. studenoga 2018.

Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti

Poštovani, temeljem Programa potpora male vrijednosti, Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. objavio je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti -Mjera 2: Ustupanje […]
29. listopada 2018.

Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. organizira skupinu edukativnih radionica

Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. organizira skupinu edukativnih radionica U cilju poboljšanja konkurentnosti poduzetnika, obrtnika i poljoprivrednika, Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. će do kraja studenog […]
27. listopada 2018.

8.6.2 „Modernizacija tehnologija, strojeva, alata i opreme u predindustrijskoj preradi drva“

8.6.2 „Modernizacija tehnologija, strojeva, alata i opreme u predindustrijskoj preradi drva“   Svrha natječaja je dodjela sredstava projektima koji će omogućiti povećanje učinkovitosti, okolišne prihvatljivosti, ergonomije […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama