NOVOSTI

18. srpnja 2019.
Program-ruralnog-razvoja_web

Objavljen nacrt jedinstvenog pravilnika za sve mjere iz Programa ruralnog razvoja RH

Objavljen nacrt jedinstvenog pravilnika za sve mjere iz Programa ruralnog razvoja RH Tijekom provedbe natječaja iz Programa ruralnog razvoja u posljednjih dvije i pol godine, ukazala […]
16. srpnja 2019.
inovacije

Natječaj za inovacije u S3 područjima

Natječaj za inovacije u S3 područjima Javni poziv Vrsta poziva: Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga (bespovratna sredstva) Država: Hrvatska Datum početka zaprimanja prijava: 15.07.2019. Datum […]
9. srpnja 2019.
BOND-Hrvatska-Digitalni-marketing

BOND Hrvatska – Digitalni marketing

BOND Hrvatska – Digitalni marketing HAMAG-BICRO u sklopu BOND projekta organizirao je danas šestu po redu specijalističku edukaciju na temu digitalnog marketinga za zaposlenike poduzetničkih potpornih […]
21. svibnja 2019.
potpora poljoprivreda

Javni natječaj za dodjelu potpora male vrijednosti za poticanje razvoja prerade drva i proizvodnje namještaja Republike Hrvatske u 2019. godini

Javni natječaj za dodjelu potpora male vrijednosti za poticanje razvoja prerade drva i proizvodnje namještaja Republike Hrvatske u 2019. godini Javni poziv Vrsta poziva: Javni natječaj […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj ureda WABF Hrvatska
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama