NOVOSTI

19. ožujka 2019.
Ulaganja-u-vinarije-i-marketing-vina-img

Natječaj: „Ulaganja u vinarije i marketing vina“

Ulaganja u vinarije i marketing vina Javni poziv Vrsta poziva: Javni natječaj za mjeru Ulaganja u vinarije i marketing vina Država: Hrvatska Datum objave: 18.03.2019. Datum […]
18. ožujka 2019.
Radionica-KOMUNIKACIJA-I-PREZENTACIJA

BESPLATNA EDUKACIJA Ciljana komunikacija i prezentacija moje ideje

BESPLATNA EDUKACIJA CILJANA KOMUNIKACIJA I PREZENTACIJA MOJE IDEJE TKO ORGANIZIRA?Radionicu organizira Poduzetnički centar Krapinsko–zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta „Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI. TKO SE […]
13. ožujka 2019.

BESPLATNA EDUKACIJA I ja koristim E-alate

BESPLATNA EDUKACIJA I JA KORISTIM E-ALATE TKO ORGANIZIRA?Poduzetnički centar Krapinsko–zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta „Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI organizira radionice TKO SE MOŽE PRIJAVITI?Prijaviti […]
6. ožujka 2019.
Radionica-Klanjec

BESPLATNA EDUKACIJA Promocija mog poljoprivrednog proizvoda u Klanjcu

BESPLATNA EDUKACIJA PROMOCIJA MOG POLJOPRIVREDNOG PROIZVODA KADA11. ožujka 2019. godine sa početkom u 13 h GDJEIzložbena dvorana Gradske knjižnice i čitaonice Antun Mih TEMEMarketing, promocija i […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama