NOVOSTI

15. veljače 2019.

Objavljen izvještaj po županijama za Operativni program konkurentnost i kohezija, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali, te Program ruralnog razvoja za 2017. i 2018. godinu

Objavljen izvještaj po županijama za Operativni program konkurentnost i kohezija, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali, te Program ruralnog razvoja za 2017. i 2018. godinu Ministarstvo regionalnog […]
14. veljače 2019.
poduzetnicki-centar

Tip operacije 5.2.1. Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala

Tip operacije 5.2.1. Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala Javni poziv Vrsta poziva:Otvoreni poziv Država: Hrvatska Datum objave:11.02.2019. Početak prijava:12.02.2019. Kraj prijava:31.03.2019. Fond:Europski poljoprivredni fond za […]
7. veljače 2019.
program-rur-raz-logo-poduzetnicki-centar-krapinsko-zagorske-zupanije

Plan natječaja za Program ruralnog razvoja u 2019. godini

Plan natječaja za Program ruralnog razvoja u 2019. godini   Program ruralnog razvoja RH za razdoblje 2014.-2020. namijenjen je razvoju ruralnih područja, povećanju životnog standarda, razvoju […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama