NOVOSTI

19. kolovoza 2019.
start-up-chile-seed

Start-up Seed Chile

Start-up Seed Chile SEED program Vlade Čilea privlači poduzetnike svjetske klase da posluju u Čileu. Start -up Seed Čile namijenjen poduzetnicima početnicima koji već posjeduju funkcionalni […]
16. kolovoza 2019.

INVESTICIJSKI STRUČNJAK BUDUĆNOSTI

Kao nov i pionirski dionik investicijskog eko sustava u zemlji, pratimo zanimljivosti s područja financija te objavljujemo kratak osvrt na posljednji izvještaj CFA instituta, svjetskog udruženja […]
14. kolovoza 2019.

WBAF Hrvatska izdvaja: EIC Accelerator – instrument podrške inovatorima, malim i srednjim poduzećima

EIC Accelerator instrument je Europskog vijeća za inovacije (EIC) i podržava prvoklasne inovatore, poduzetnike, mala i srednja poduzeća i znanstvenike financijskim sredstvima i servisima za razvoj […]
1. kolovoza 2019.
Javni-natjecaj-za-dodjelu-potpora-tradicionalnim-i-umjetnickim-obrtima-na-podrucju-Krapinsko-zagorje-zupanije

Javni natječaj za dodjelu potpora tradicionalnim i umjetničkim obrtima na području Krapinsko-zagorje županije

Javni natječaj za dodjelu potpora tradicionalnim i umjetničkim obrtima na području Krapinsko-zagorje županije Javni poziv Vrsta poziva: Javni natječaj za dodjelu potpora tradicionalnim i umjetničkim obrtima […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj ureda WABF Hrvatska
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Jurica Šalamon

Stručni suradnik za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
jurica@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Alen Strahinec

Stručni suradnik za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
alen@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama