NOVOSTI

22. studenoga 2018.

Profesionalno usavršavanje u Chicagu uz 1000$ džeparca

Profesionalno usavršavanje u Chicagu uz 1000$ džeparca US Department of State i WorldChicago, u suradnji s Tehnološkim parkom Varaždin provode Professional Fellows Program za hrvatske stručnjake […]
22. studenoga 2018.

PONOVNO OBJAVLJEN POZIV IKT-2

  PONOVNO OBJAVLJEN POZIV IKT-2     KK.03.2.1.19   Cilj Poziva Predmet Poziva: Ovim Pozivom potiču se MSP-ovi na primjenu informacijske i komunikacijske tehnologije radi unapređenja […]
7. studenoga 2018.

Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti

Poštovani, temeljem Programa potpora male vrijednosti, Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. objavio je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti -Mjera 2: Ustupanje […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama