NOVOSTI

15. travnja 2019.
besplatna radionica

BESPLATNA EDUKACIJA Upravljanje financijama mog poduzeća

BESPLATNA EDUKACIJA UPRAVLJANJE FINANCIJAMA MOG PODUZEĆA TKO ORGANIZIRA? Poduzetnički centar Krapinsko–zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta „Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI organizira radionice TKO SE MOŽE […]
11. travnja 2019.
promo-video-bajka-na-dlanu

Novi turistički promo film destinacije Zagorje – Bajka na dlanu

11. travnja 2019.
Znakovi-i-kvalitete-img

Javni poziv za dodjelu bespovratne potpore za samozapošljavanje

Javni poziv za Program potpora male vrijednosti za samozapošljavanje Javni poziv Vrsta poziva: Javni poziv za Program potpora male vrijednosti za samozapošljavanje Država: Hrvatska Datum objave: […]
9. travnja 2019.
Natjecaj-za-razvoj-polj-proizvodnje-i-promociju-polj-proizvoda-u-2019-godini

Natječaj za razvoj poljoprivredne proizvodnje i promociju poljoprivrednih proizvoda

Natječaj za razvoj polj. proizvodnje i promociju polj. proizvoda u 2019. godini Javni poziv Vrsta poziva: Natječaj za razvoj poljoprivredne proizvodnje i promociju poljoprivrednih proizvoda Država: […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj ureda WABF Hrvatska
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama