NOVOSTI

11. siječnja 2019.
Vinska-omotnica-poduzetnici-centar-krapinsko-zagorske-zupanije

Usvojena nova „Vinska omotnica“ za razdoblje od 2019. do 2023. godine sa puno povoljnijim uvjetima

Usvojena nova „Vinska omotnica“ za razdoblje od 2019. do 2023. godine sa puno povoljnijim uvjetima center no-repeat;center top;; auto no-repeat;center top;; auto Na sjednici Vlade Republike […]
10. siječnja 2019.
otvorenje-wbaf-ureda-za-podrucje-europske-unije

Otvorenje WBAF ureda za područje Europske Unije

center no-repeat;center top;; auto Otvorenje WBAF ureda za područje Europske Unije U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. godine bit će otvoren ured WBAF-a (World business angels investment […]
31. prosinca 2018.
pckzz-ulaganje-u-sumsku-infrastrukturu

Ulaganje u šumsku infrastrukturu

Tip operacije 4.3.3. Ulaganje u šumsku infrastrukturu no-repeat;center top;; auto fadeInLeft Javni poziv Vrsta poziva: Otvoreni poziv Država: Hrvatska Datum objave: 29.11.2018. Datum početka zaprimanja prijava: […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama