Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM




NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Zamjenik direktorice
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Voditeljica odjela za poduzetništvo i investicije
M +385 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Romana Kerep

Zamjenica voditelja poslovnice - ureda WBAF Hrvatska
M +385 (0) 99 546 3900
romana@poduzetnickicentar-kzz.hr

Maja Blažičko

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 99 269 3130
maja@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Edo Zajec

Administrativna podrška Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 99 494 2696
inkubator@poduzetnickicentar-kzz.hr

Silvija Konjić

Suradnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 589 5329
silvija@poduzetnickicentar-kzz.hr

Melita Golub

Administrativna voditeljica ureda
M +385 (0)99 494 2695
melita@poduzetnickicentar-kzz.hr

Suzana Svažić

Administrativna voditeljica ureda
M +385 99 534 9819
inkubator@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama

406

Projekti

1968

Vrijednosti projekata (u mil. kn)

130

Provedeni projekti

4359

Polaznik edukacija