NOVOSTI

21. svibnja 2019.
potpora poljoprivreda

Javni natječaj za dodjelu potpora male vrijednosti za poticanje razvoja prerade drva i proizvodnje namještaja Republike Hrvatske u 2019. godini

Javni natječaj za dodjelu potpora male vrijednosti za poticanje razvoja prerade drva i proizvodnje namještaja Republike Hrvatske u 2019. godini Javni poziv Vrsta poziva: Javni natječaj […]
21. svibnja 2019.
BESPLATNA--EDUKACIJA-Ciljana-komunikacija-i-prezentacija-moje-ideje

BESPLATNA EDUKACIJA Ciljana komunikacija i prezentacija moje ideje

BESPLATNA EDUKACIJA CILJANA KOMUNIKACIJA I PREZENTACIJA MOJE IDEJE TKO ORGANIZIRA?Poduzetnički centar Krapinsko–zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta „Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI organizira radionice TKO SE […]
14. svibnja 2019.
radionica-bedekovcina

PROMOCIJA MOG POLJOPRIVREDNOG PROIZVODA u Bedekovčini

BESPLATNA EDUKACIJA PROMOCIJA MOG POLJOPRIVREDNOG PROIZVODA TKO ORGANIZIRA?Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI! ZA KOGA JE NAMIJENJENA?Za sve zainteresirane […]
14. svibnja 2019.

PROMOCIJA MOG POLJOPRIVREDNOG PROIZVODA u Pregradi

BESPLATNA EDUKACIJA I JA KORISTIM E-ALATE TKO ORGANIZIRA?Poduzetnički centar Krapinsko–zagorske županije d.o.o. u sklopu projekta „Održivi razvoj poduzetništva – PODRŽI organizira radionice TKO SE MOŽE PRIJAVITI?Prijaviti […]

Potporna institucija kao kotačić gospodarskog razvoja
Krapinsko-zagorske županije

Budući Poslovno-tehnološki inkubator u Krapini

Vaša naša priča uspjeha

NAŠ TIM



NAŠ TIM

Martina Jantol Županić

Direktorica
M +385 (0) 91 329 2536
martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

Viša savjetnica za financije, opće i kadrovske poslove
M +385 (0) 91 329 3348
marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Robert Mikša

Voditelj Poslovno-tehnološkog inkubatora KZŽ
M +385 (0) 91 370 5940
robert@poduzetnickicentar-kzz.hr

Damir Strejček

Voditelj ureda WABF Hrvatska
M +385 (0) 99 4935 246
damir@poduzetnickicentar-kzz.hr

Tea Ban

Savjetnica za poduzetništvo
M +385 (0) 99 393 7029
tea@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

Suradnica za poduzetništvo i investicije
M +385 (0) 91 604 3124
barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Ingrid Jakopec

Savjetnica za turizam
M +385 (0) 99 269 3130
ingrid@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

Savjetnik za ruralni razvoj
M +385 (0) 99 255 1806
denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

U brojkama