Zagorska razvojna agencija, u suradnji s Regionalnom energetskom i klimatskom agencijom Sjeverozapadne Hrvatske (REGEA), organizira radionicu pod nazivom “Prilagodba na učinke klimatskih promjena za investicijske projekte”.

Cilj radionice:
Radionica je namijenjena svima koji se susreću s izazovima poput klimatskih rizika, DNSH načela (Do No Significant Harm), procjene klimatskog potvrđivanja i drugih zahtjeva vezanih uz pripremu i provedbu EU projekata.
Što možete očekivati?
- Ključne informacije o klimatskim rizicima i njihovom utjecaju na sve faze investicijskih projekata (priprema, projektiranje, provedba, izvještavanje).
- Praktične savjete za prilagodbu EU projektima.
- Mogućnost postavljanja pitanja stručnjacima.
Prijava:
Za sudjelovanje je potrebno ispuniti prijavni obrazac putem sljedeće poveznice.
Ova radionica dio je obilježavanja Krapinsko-zagorske županije kao Europske poduzetničke regije 2025. godine.